MENU

Partner bálů a festivalů

Pupp Bál FestivalV sobotu 8. února 2020 proběhne v Grandhotelu Pupp 25. ročník PUPP BÁL FESTIVALU. Tradice tohoto prestižního plesu vznikla s cílem vytvořit kontinuitu společenských akcí souvisejících s konáním Mezinárodního filmového festivalu. Ples se koná pod patronací Nadace FILM-FESTIVAL KARLOVY VARY. Každoročně připomíná některé z významných zejména filmových či kulturních témat.

Letošní 25. ročník představí muzikál "VLASY". Nechte se unést jedinečným příběhem a nábojem písní z muzikálu, který celosvětově proslavilo legendární filmové zpracování Miloše Formana.

Tradičně budou partnery večera také společnosti HOLOUBEK PROTECT a.s. a HOLOUBEK PARTNER s.r.o.

ZDE ke shlédnutí bohatá tombola.

Pupp Bál Festival

V sobotu 23. března 2019 ve Slavnostním sále Grandhotelu Pupp proběhne 24. ročník PUPP BÁL FESTIVALU. Hlavním bodem programu bývá již tradičně muzikálové vystoupení. Letošní ročník představí muzikálovou komedii "MÝDLOVÝ PRINC" s hity Václava Neckáře.

Společenský ples spojený s programem a bohatou tombolou bude moderovat Martin Dejdar. K tanci Vám bude hrát Václav a Jan Neckářovi a poté kapela Lightmotiv.

Jako každý rok jsou partnery večera také společnosti HOLOUBEK PROTECT a.s. a HOLOUBEK PARTNER s.r.o.

Pupp Bál FestivalJiž od roku 1996 se v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech pravidelně pořádá ples pod názvem BÁL FESTIVAL. Společnosti HOLOUBEK PROTECT a.s. a HOLOUBEK PARTNER s.r.o. jsou jeho tradičními sponzory:

Další 23. ročník oblíbeného Pupp Bál Festivalu se tentorkát koná v sobotu 3.2.2018 ve Slavnostním sále Grandhotelu Pupp. Jedná se o největší společenský ples spojený se zábavným programem, a to uvedením rock'n'rollového komediálního titulu "Srdcový král" s největšími hity Elvise Presleyho. Večerem provází Jana Štefánková. K tanci hraje Petr Vondráček & LOKOMOTIVA.  Nedílnou součástí večera je i bohatá tombola, ke shlédnutí ZDE.

Průlet minulými ročníky Bál Festivalů naleznete zde:

bál Jedinečný 22. ročník Pupp Bál Festivalu se konal v sobotu 28.1.2017 ve Slavnostním sále Grandhotelu Pupp.

Téma: "HOREČKA SOBOTNÍ NOCI"

V programu vystoupila řada populárních zpěváků, kteří zajistili strhující taneční i pěveckou show. Celým večerem provázela Lucie Borhyová.
Bohatá tombola ke shlédnutí zde.

bál21. ročník BÁL FESTIVALU se uskutečnil v sobotu 6.2.2016 s programem muzikálového představení PŘÍZRAK LONDÝNA. Hosté plesu se zde setkali jako již každoročně v uvolněné atmosféře s osobnostmi z řad umělců, politiků a sportovců. Hlavním bodem programu bylo již tradičně muzikálové vystoupení, ale velký zájem byl i o velmi bohatou tombolu, kterou zhlédnete zde. Zajímavé a exkluzivní ceny byly zajištěny těmito společnostmi: HOLOUBEK PROTECT, EUROVIA, KOOPERATIVA, MOSER, GRANDHOTEL PUPP, THUN aj.

bálJubilejní 20. ročník měl muzikálové téma Pomády.

bál19. ročník BÁL FESTIVALU, konaný 1.2.2014, se nesl v duchu královny Kleopatry a její legendy. 

bál18. ročník BÁL FESTIVALU proběhl 9.2.2013. Hlavním bodem programu bylo muzikálové vystoupení na téma Robin Hood.

bálV roce 2012 proběhl ples v žánru legendárního filmu Angelika.