MENU

KATALOG ARDON® JARO/LÉTO 2019

01.04.2019

Vážení zákazníci,

představujeme Vám novou kolekci pracovní módy JARO/LÉTO 2019, která nabízí Vám a především také Vašim zákazníkům nejen nejlepší výběr pro nadcházející období, ale také přehledné uspořádání našeho sortimentu.

Zvláštní důraz je kladen na jarní a letní produkty, nabídka je rozšířena o nejdůležitější celosezónní artikly. Celý katalog můžete prohlédnout ZDE.

Těšit se můžete v katalogu na následující:
- bohaté množství oděvů z nové kolekce SUMMER a NEON
- klasické produkty, bestsellery a zajímavosti z různých produktových kategorií oděvů
- uvedení cen bez DPH včetně slev za odběr většího množství (celkem se jedná o tři cenové kategorie)

Vybírat můžete z novinek oblečení montérkové kolekce, šortky, trika, kombinézy, bundy či vesty na jaro a léto. Kolekce jako  ARDON® SUMMER, ARDON® NEON, ARDON® VISION, R8ED+, ARDON® 4TECH, COOL TREND, COOL TREND REFLEX a mnoho dalších si zakládají na letitých zkušenostech a vztahu k pracovnímu prostředí. Oceníte nejen funkční materiály, zajímavé střihy, smysl pro detail, nejnovější barevné trendy a neonové barvy pro lepší viditelnost.

Abychom Vám zajistili co nejvyšší bezpečnost, vybavili jsme naše výstražné oděvy co nejvíce reflexními prvky, jako jsou reflexní paspule, reflexní zipy a reflexní aplikace.

Objevte výhody nejlepších materiálů, ušetřete nákupem produktu, který vám skutečně vydrží několik sezón, získejte nové zážitky s vybavením, které vás bezpečně a pohodlně bude provázet během vašich pracovních aktivit.

Těšíme se na Vaše objednávky.