Kategorie
HOLOUBEK PROTECT a.s. (https://www.holoubekprotect.cz/)
«
Olejový sorpční had, O 8 × 120 cm

Olejový sorpční had, O 8 × 120 cm

kód zboží: 4176
Sorpční had má rozměr O 8 × 120 cm. Na povrchu je tvořen odolným pružným úpletem a uvnitř náplní, k...
180,00
217,80 s DPH
Celkem
217,80 Kč
- + bal
Dotaz ke zboží

Popis

Sorpční had má rozměr O 8 × 120 cm. Na povrchu je tvořen odolným pružným úpletem a uvnitř náplní, která umožňuje sorpci uniklé kapaliny. Snadno se tvaruje a dobře přizpůsobuje danému povrchu. Jeho délka umožňuje vytvoření bariéry kolem louže uniklé nebezpečné látky. Hadi se používají zejména pro rychlé zabránění šíření rozlité kapaliny a prevence rozšíření uniklé kapaliny kolem technologií. Výhodou je rychlé a jednoduché použití a velmi vysoká sorpční kapacita.  

Olejové hady jsou určeny pro sorpci olejů, tuků, benzínu, nafty, rozpouštědel a jiných kapalin na bázi ropy. Osvědčují se v nouzových situacích, kdy je potřeba rychle nasát a zastavit šíření velkého množství uniklých kapalin. Používají se k ohraničení uniklé kapaliny a zabránění dalšímu rozlévání a šíření znečištění. Jsou vhodné pro dočasné ohraničení kanalizačních vpustí k zabránění vniku nebezpečných kapalin do kanalizace.

Použití těchto sorbentů vám zajistí: čistotu a pořádek na pracovišti, vyšší bezpečnost práce, splnění požadavků legislativy na ochranu životního prostředí.

© 2022 Holoubek Protect a.s., Všechna práva vyhrazena